Loveli Body oil Sunny Orange 200 ml
De Body oil Sunny Orange met essentiële oliën van sinaasappel, citroen en een toefje vanille is helemaal geschikt voor de droge huid die wel wat extra voeding kan gebruiken. De Body oil is gemaakt van 5 verschillende plantaardige oliën die samen een combinatie van vetzuren bevatten welke sterk lijken op de vetzuren van je eigen huid. En dat zorgt voor een optimale voeding en het helpt ook het beschermlaagje van je huid te herstellen.
♥. Speciaal voor de droge huid
♥. Herstelt het beschermlaagje van je huid
♥. Voedend voor je huid
De Body oil van Loveli bestaat uit 5 plantaardige oliën, plus vitamine E als antioxidant. Samen zorgen ze voor de extra voeding die een droge huid zo hard nodig heeft. Met de essentiële oliën van sinaasappel en citroen en een toefje vanille voor een verslavend lekkere geur.
Hoe gebruik je de Body oil?
Deze Body oil is bedoeld voor de droge huid. Een Body oil trekt iets langzamer in dan een body lotion. Heb je geen droge huid, dan kan deze Body oil te vet voor je zijn.
Good to know
-Voor kinderen onder de vier jaar adviseren we de Body oil Sunny Orange niet te gebruiken vanwege de toegevoegde essentiële oliën. Kinderen hebben een dunnere huid dan volwassenen en kunnen gevoelig reageren op essentiële oliën.
– De Body oil Sunny Orange is helemaal vegan.
Ingrediënten:
INCI: Helianthus Annuus (Zonnebloem) Seed Oil, Oryza Sativa (Rijst) Bran Oil, Cocos Nucifera (Kokos) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol (Vitamine E), Citrus Sinensis (Zoete Sinaasappel) Peel Oil, Citrus Limon (Citroen) Peel Oil, Parfum (Natuurlijk), Citral*, Limonene*, Linalool*
* Natuurlijke Bestanddelen Essentiële Oliën





