Loveli Face wash Normal to Dry Skin 150 ml
De 100% natuurlijke Face wash van Loveli is super zacht voor je huid. Het heerlijke schuim is gemaakt van suiker en kokosolie en is mild en niet irriterend. Het verwijdert make up zonder trekkerig aan te voelen. Met de essentiële oliën van sinaasappel en citroen voor een verslavend lekkere geur.
♥. Voor de normale tot droge huid
♥. Mild voor je huid
♥. Reinigt je gezicht en verwijdert make-up
♥. 100% troepvrij natuurlijk
Ultra milde gezichtsreiniger
Herken je dat ook dat als je je gezicht hebt gewassen, dat je huid zo trekkerig aanvoelt? Dat je zware crèmes moet gebruiken om dat weer op te lossen? Dan kan het zo maar zijn dat je een te agressieve reiniger gebruikt. De meeste reinigers verwijderen namelijk niet alleen vuil, ze strippen ook je huid van haar huideigen oliën. Overstappen naar een zachte gezichtsreiniger kan een wereld van verschil maken. De Face wash van Loveli is een super zachte foam gemaakt van suiker en kokosolie. De wasgrondstoffen Decyl Glucocide en Sodium Babassuamphoacetate zijn mild en niet irriterend en verwijderen zelfs make-up. Met kokosolie voor extra verzorging. De essentiële oliën van sinaasappel en citroen geven de mousse een verslavend lekkere geur.
Ingrediënten: Aqua (Water), Glycerin, Decyl Glucoside (Wasstof op basis van Kokos en Suiker), Sodium Babassuamphoacetate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (Gefermenteerde Radijs), Citrus Sinensis (Zoete Sinaasappel) Peel Oil Expressed , Citrus Limon (Citroen) Peel Oil, Coco-Caprylate/Caprate (Vloeibare Kokosolie), Citric Acid, Potassium Sorbate, Citral*, Limonene*, Linalool*.
*Natuurlijke Bestanddelen Essentiële oliën



